Author Topic: Kylar  (Read 2603 times)

Offline Kylar

• Global Moderator
  • Full Member
    • View Profile
Kylar
« on: 2014-06-15 17:10:53 »
Írok egy magyar bemutatkozást is, hátha ez jót tesz a SEO-nak :)

Szóval harmincvalahány éves vagyok, és tíz éves korom körül próbáltam ki először, hogy hátrahúzva tartottam egy ideig.  Aztán hol csináltam, hol nem, suliban ritkán (annál azért jobban zavart), de úgy huszonéves koromra már volt olyan, hogy pár napig ment egyhuzamban.  Szeretem azt az érzést, meg a makk látványát, de semmiért se válnék meg a fitymámtól.  A rekordom eddig kb. 40 nap, de ezt mostanában megközelíteni se sikerült.  Egy évben általában az idő kb. felét töltöm fedetlen makkal, felét meg normálisan.

Ha van kérdés, hajrá :)

Offline Spandrew

• Newbie
  • *
    • View Profile
Re: Kylar
« Reply #1 on: 2017-11-13 23:05:08 »
Szia!

Köszi hogy megcsináltad ezt az oldalt. Egyenlőre erőt gyűjtök aztán belevágok én is a hátultartásba. Régóta szeretném én is huzamosabb ideig hátul tartani ám néhány nap után mindíg feladtam. Mondjuk úgy, hogy inspirálódok és tanácsokat gyűjtök.

Offline Kylar

• Global Moderator
  • Full Member
    • View Profile
Re: Kylar
« Reply #2 on: 2017-11-16 18:55:55 »
Szia!

Köszi hogy megcsináltad ezt az oldalt. Egyenlőre erőt gyűjtök aztán belevágok én is a hátultartásba. Régóta szeretném én is huzamosabb ideig hátul tartani ám néhány nap után mindíg feladtam. Mondjuk úgy, hogy inspirálódok és tanácsokat gyűjtök.

Ha gondolod írj magadról pár dolgot, aztán szívesen segítek ha van valami konkrét kérdésed.  A többiek meg angolul ugyanezt :)