Author Topic: Kylar  (Read 3027 times)

Offline Kylar

• Global Moderator
  • Full Member
    • View Profile
Kylar
« on: 2014-06-15 17:10:53 »
Írok egy magyar bemutatkozást is, hátha ez jót tesz a SEO-nak :)

Szóval harmincvalahány éves vagyok, és tíz éves korom körül próbáltam ki először, hogy hátrahúzva tartottam egy ideig.  Aztán hol csináltam, hol nem, suliban ritkán (annál azért jobban zavart), de úgy huszonéves koromra már volt olyan, hogy pár napig ment egyhuzamban.  Szeretem azt az érzést, meg a makk látványát, de semmiért se válnék meg a fitymámtól.  A rekordom eddig kb. 40 nap, de ezt mostanában megközelíteni se sikerült.  Egy évben általában az idő kb. felét töltöm fedetlen makkal, felét meg normálisan.

Ha van kérdés, hajrá :)

Offline Spandrew

• Newbie
  • *
  • This war will be heroic!
    • View Profile
Re: Kylar
« Reply #1 on: 2017-11-13 23:05:08 »
Szia!

Köszi hogy megcsináltad ezt az oldalt. Egyenlőre erőt gyűjtök aztán belevágok én is a hátultartásba. Régóta szeretném én is huzamosabb ideig hátul tartani ám néhány nap után mindíg feladtam. Mondjuk úgy, hogy inspirálódok és tanácsokat gyűjtök.

Offline Kylar

• Global Moderator
  • Full Member
    • View Profile
« Reply #2 on: 2017-11-16 18:55:55 »
Szia!

Köszi hogy megcsináltad ezt az oldalt. Egyenlőre erőt gyűjtök aztán belevágok én is a hátultartásba. Régóta szeretném én is huzamosabb ideig hátul tartani ám néhány nap után mindíg feladtam. Mondjuk úgy, hogy inspirálódok és tanácsokat gyűjtök.

Ha gondolod írj magadról pár dolgot, aztán szívesen segítek ha van valami konkrét kérdésed.  A többiek meg angolul ugyanezt :)

Offline Dicsolovag

• Newbie
  • *
    • View Profile
« Reply #3 on: 2018-02-18 07:35:29 »
Hi!

Nagyon hasznos oldal egyre nagyobb communityvel!
Nagyon sok hasznos technika van itt. Nekem mostanra sikerült elérnem (31 évesen), hogy addig marad hátul ameddig szeretném. Napokban mérve nem tudom megmondani mert minden este a fürdés erejéig visszaengedem, majd fürdés után a spoon metódussal helyre állítom. Az elején még nem nagyon maradt úgy reggelre mindig visszatért, de most már nem.

https://pulledback.org/index.php?topic=712.0
Itt írtam részleteiben, hogy mivel sikerült elérnem. De így is sok idő volt és szünetet is tartottam párszor, így javaslom ne add föl ha egy darabig nem akar működni. Inkább azt érdemes megnézni, hogy egyéb módszerrel meg lehet-e segíteni a dolgot.